A Malbini webáruház fiatalos és gyors ütemben növekedő csapata szervizes, elektronikai műszerész, technikus munkatársat keres hosszú távú együttműködésre!

Rólunk: Elektronikai termékeket forgalmazó webáruház vagyunk mely minõségi és megfelelõ árérték arányú termékeket importál és értékesít. Termékeink 3 fő kategóriába sorolhatók: Okosóra, Okoskarkötő és Bébiőr.

Olyan szrvizes munkatársat keresünk, aki ezen termékek bevizsgálását és szervizelését tudja vállalni Budapesten.

Elvárások:

  • Elektronikai technikus végzettség vagy erős műszerész tapasztalat
  • Tapasztalat főként a kis elektronikai termékek javítása terén (legfőképp okosóra)
  • Medbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség
  • Számlázási képesség
  • Precíz, felelősségteljes hozzáállás

Feladatok:

  • Előre megegyezett címen a termékek átvétele/átadása hetente több alkalommal. Maximális javítási idő termékenként: 1 hét
  • Hiteles bevizsgálási szakvélemény nyújtása
  • Problémák diagnosztizálása
  • Hibás alkatrészek cseréje (akkumulátor, kijelző, stb)

Mit nyújtunk?

  • Kötetlen munkarend
  • Stabil hosszútávra tervezhető munkahely
  • Nyitott, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Számlázási alapú, versenyképes fizetés
  • Alkatrészeket mi szolgáltatunk minden termékhez

Ha felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz az Andras.Mayer@malbini.hu címen vagy elérsz a 0630 5487220-as telefonszámon. Keress bátran!